Parafia rzymsko - katolicka
p.w. ŚWIĘTEJ BARBARY
w Tarnobrzegu

                          

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

07.08.2022

 

DZISIAJ: o godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, a po nim na zmianę tajemnic różańca świętego. Również dzisiaj naszą modlitwą ogarnijmy ofiary tragicznego wypadku w Chorwacji oraz ich rodziny.

W CZWARTEK: po Mszy św. porannej początek całodniowej adoracji, którą o godz. 17:00 zakończy godzinna modlitwa prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.

W SOBOTĘ: po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie połączone z procesją różańcową. W związku z nabożeństwem fatimskim w sobotę nie będzie adoracji o 17:30.

W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ będziemy gościć w naszej parafii Ks. Karola Vianneya Tanke z Kamerunu, który wygłosi do nas słowo i podzieli się z nami doświadczeniem Kościoła w Kamerunie.

PONADTO: Tym mieszkańcom z III klatki bloku nr 20 przy ul. Kopernika, którzy podjęli dyżur porządkowy w naszej świątyni składamy serdeczne podziękowanie za podjętą pracę. Dziękujemy za kwiaty i złożoną ofiarę. Msza św. w intencji podejmujących dyżur w najbliższy czwartek o 7:00. W tym tygodniu o podjęcie dyżuru prosimy mieszkańców IV klatki bloku nr 20 przy ul. Kopernika.

2. Do przewodniczenia wspólnej modlitwie podczas adoracji o 17:30 prosimy: w poniedziałek Różę MB Niepokalanej, we wtorek Różę MB Bolesnej, w środę Wspólnotę Krwi Chrystusa, w piątek Różę św. Maksymiliana, a w sobotę Róża św. Rity włączy się w nabożeństwo fatimskie.

3. Wszystkim osobom, które przyjęły do swoich mieszkań pielgrzymów na nocleg składamy serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie zachęcamy do duchowego pielgrzymowania do sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej poprzez modlitwę w intencji pielgrzymów.

4. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca taca na cele gospodarcze. Wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Poszukujemy osoby, emeryta (-ki) lub rencisty (-ki) dysponującego (-ej) czasem, który podjąłby (podjęłaby) posługę zakrystiana w naszym kościele.

6. W czwartek 11 sierpnia na godz. 19.00 zapraszamy do kościoła oo. dominikanów na kolejny koncert w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Szczegóły znajdziemy na afiszu w gablotce.

7. Po Mszy św., z okazji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu.